Dideli muilo burbulai

Trumpa informacija:

  • Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus, renginio vietos ir programos trukmės.
  • Užpildykite užklausą renginiui ir mes su Jumis susisieksime.

Ar žinote, kad palyginimas „plonas kaip plaukas" - reiškia didelį storumą greta plonos muilo burbulo sienelės, kuri 5000 kartų plonesnė už plauką? Šveicarijos universiteto profesorė, dr. Natalija Hartzell, įrodė, kad muilo burbulų naudojimas mažų vaikų pramogų tikslais parodė teigiamą poveikį lavinant vaiko smegenų motorinius įgūdžius. Šie muilo burbulai žavės ne tik mažuosius, bet nepaliks abejingų ir suaugusiųjų dalyvių tarpe. Visi norintys patys galės išmėginti savo jėgas juos leidžiant. Tik nuo Jūsų priklausys, kokį burbulą išpūsite: jis gali būti ilgas, kartais apvalus, besikeičiančių formų, kartais iš vieno pavirstantis į kelis, burbulas burbule, stebuklingai sprogstantis į daugybę mažutėlaičių lašiukų. Didesni už balioną, skaidrūs kaip stiklas ir spalvingi kaip vaivorykštė - muilo burbulai, kurie privers aikčioti kiekvieną didelį ir mažą. Įspėjimas: prieš fiestą sočiai pavalgykite, kad išpūtę milžinišką muilo burbulą nepakiltumėte į orą!... :) Programos vedantysis supažindins Jus su muilo burbulais ir parodys, kaip reikia leisti didelius muilo burbulus. Vėliau kiekvienas norintis galės išbandyti savo jėgas pučiant didžiausią ar keisčiausią burbulą. Burbulus galėsite leisti su įvairaus dydžio ir formų lazdelėmis, mažesnės labiau patinka mažiesiems, o didesnės - vyresniems vaikams ir suaugusiems. 

Programą rekomenduojame užsakyti vaikams nuo 3 iki 99 metų, mažesni vaikai leisti burbulus gali tik su suaugusiųjų pagalba. Tačiau ir 4-5 metų vaikams dar labai reikia tėvelių pagalbos pučiant didžiuosius burbulus, mat jų rankutėms dar sunku tvirtai išlaikyti dideles lazdas. Įprasta programos trukmė - 1 val. Tačiau galima užsakyti ir ilgesnės trukmės programą.

Muilo burbulų pramogas patogiausia organizuoti lauke, nes juos leisdami neišvengsite šiek tiek varvančio skysčio, kuris yra labai slidus. Be to, patalpoje, ypač žiemos metu, oras būna gerokai sausesnis nei lauke, todėl burbulai negali susiformuoti tokie dideli, jie greitai sprogsta. Visgi, jeigu nusprendėte burbulų fiestą daryti patalpoje, pasirūpinkite dideliu storu grindų paklotu, į kurį galės gertis lašantis skystis, bei šluostę grindims valyti, jeigu netyčia daugiau skysčio išsipiltų ant žemės. Jeigu programą planuojate daryti lauke, o tuo metu stipriai lyja, programą galima atšaukti arba nukelti kitai valandai ar dienai, bet norime pastebėti, kad mūsų burbulai pasižymi išskirtiniu atsparumu. Muilo burbulai yra labai lepūs, jie mėgsta leistis ten, kur daug drėgmės ir mažai vėjo. Todėl patys gražiausi ir didžiausi burbulai pučiasi šalia vandens telkinio arba po lietaus. Juos galima leisti net ir nestipriam lietui lyjant.