Tradiciniai šokiai su kūdikiais nešioklėse

Trumpa informacija:

  • Būtina išankstinė registracija: https://forms.gle/ogLdK75W4viBHU8r9
  • Vieno užsiėmimo kaina - 7€, (4 k.) abonementas - 25 €.
  • Tel. +370 67541144
  • El. p. lauksmina@joimove.com

Užsiėmimus veda:

Užsiėmimas yra skirtas tėveliams su mažyliais nuo 2 mėn. iki tokio amžiaus, kuomet dar nori būti šokdinami nešioklėje/ vaikjuostėje. Saugiam ir laisvam šokiui naudojamos nešioklės bei vaikjuostės, tačiau, esant poreikiui, mažuosius galima šokdinti ir ant rankų. Užsiėmimų metu šokami lietuvių liaudies šokiai, adaptuoti remiantis tarptautine Joimove Babies programa (plačiau apie ją galite paskaityti čia: joimove.com 

Šokant su kūdikiu nešioklėje ne tik vystomi mažylio muzikiniai ir ritmo pojūčiai, tačiau kuriamas ypatingas artumo ryšys su jį šokdinančiu asmeniu, gaminasi natūralūs laimės hormonai, tiek vaikeliui, tiek jį šokdinančiam asmeniui. Tad nusiteikite pasikrauti geros nuotaikos ir pozityvios energijos! Užsiėmimus veda Joimove instruktorė Lauksmina Kriščiūnaitė-Plikšnienė. „Joimove” užsiėmimų su kūdikiais instruktoriai yra detaliai apmokyti apie saugų nešioklių/ vaikjuosčių naudojimą šokių metu, vaikutį šokdinančio suaugusiojo ir kūdikio saugumą bei sveikatą.

AKTUALU ATVYKSTANT

 - Būtina išankstinė registracija: https://forms.gle/ogLdK75W4viBHU8r9
 - Vieno užsiėmimo kaina - 7€, mėnesio (4 k.) abonementas - 25 €.
 - Pasirūpinkite lengvais, judesių nevaržančiais drabužiais, patogia, plokščiapade avalyne. Šokant kartu, kūno temperatūra pakyla, tad labai svarbu neprirengti vaikučio, jog jis neperkaistų ir jaustųsi patogiai.
 - Su savimi turėkite Jums ir vaikeliui patogią ergonomišką nešynę: vaikjuostė, Mei Tai, konstruota nešioklė ir kt.
 - Jeigu neturite savo nešiojimo priemonės ar norite išbandyti mūsų siūlomas ergonomines nešiokles, praneškite apie tai iš anksto žemiau nurodytais kontaktais ir rezervuokite Jums tinkamą nešiojimo priemonę.
 - Dalyvausiančių mamų prašoma būti atlikus pogimdyminę apžiūrą ir gavus prižiūrinčio gydytojo patvirtinimą, jog jau galite pradėti aktyvesnę fizinę veiklą (dažniausiai 8-12 savaitė po gimdymo).
 - Rekomenduojama mažąjį šokėją pamaitinti ne mažiau kaip 10 min. iki užsiėmimo. Esant poreikiui pamokos eigoje bet kuriuo metu galėsite nevaržomai pasirūpinti savo mažyliu, jį pamaitinti, pervystyti.
 - Susitikimo trukmė – apie 1 val., iš kurių 40 min. skiriamos šokiui + laikas susiruošti/ išsiruošti, pabendrauti su kitais dalyviais.

Visais rūpimais klausimais galite kreiptis rašydami Facebook asmeninę žinutę Lauksmina / Joimove, telefonu +370 67541144

www.joimove.com

joy / full / movement