Trumpa informacija:

  • Užsakius užsiėmimą renginiui kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus, renginio vietos ir trukmės.
  • Užpildykite užklausą renginiui ir mes su Jumis susisieksime.
  • Užsakykite Artotekos dovanų kuponą pasirinktiems kūrybiniems užsiėmimams!

Saulė - tai Džiaugsmo , Šviesos ir Laimės simbolis. Lietuvių liaudies mene Saulės simbolis yra vienas iš populiariausių. Jis yra labai senas, atkeliavo iš Baltų kultūros. Mes matome jį savo bažnyčių ir kultinių pastatų viršūnėse, daugybeje įvairių formų lietuviškų saulučių-kryžių, Gyvybės medžių kompozicijose, prieverpsčių dekoravime. Tai yra vienas iš pagrindinių elementų margučių dekore, nes mes dalinames margučiais, linkėdami vieni kitiems laimės. Saulės elementas yra populiarusvisais laikais įvairiose kultūrose.

Mandala - yra apskritimo arba kvadrato formos geometrinė kompozicija, simboliškai vaizduojanti tam tikrą dvasinę, kosminę arba psichologinę tvarką. Mandala yra pagalbinė priemonė meditacijos praktikoje, kaip instrumentas, kuriuo protas yra koncentruojamas ir perkeičiamas nukreipiant į harmoningą schemą. Tapysime and drobės, akriliniais dažais. Pasirinksime savo mėgstamiausias spalvas ir formas. Pradėsime nuo centro.

Praleisime mūsų laiką atsipalaidavę ir susikoncentravę tuo pačių metų. Įdėsime į savo ,,Saulutę” šilčiausius gražiausius jausmus ir linkėjimus sau, savo sielai, savo namams. Lai tai būna Jūsų laimės ir sekmės talismanas.  

Sukurkime savo ,,Saulutę-mandalą“. Pasidžiaukime kūryba!