Vaškinių kvepalų gamyba

Trumpa informacija:

  • Artimiausios datos:
  • 2020-08-20; 12:00 - 14:00 S (nemokamas (skirtas tik Senjorams))
  • 2020-08-27; 18:00 - 20:00 25€ / žm. S, V (1 užsiėmimas)
  • Užsiėmimo kaina 25€/žm.
  • Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės.
  • Būtina išankstinė registracija internetu, sumokant 25€ registracijos mokestį.
  • Užsakykite Artotekos dovanų kuponą pasirinktiems kūrybiniems užsiėmimams!
  • Detalus užsiėmimų kainoraštis įmonėms ar organizacijoms, užsakant užsiėmimą renginiui.
  • Detalus užsiėmimų kainoraštis, užsakant užsiėmimą vaikų gimtadieniams, mergvakariams, vestuvėms ar kitoms šventėms.
  • Užpildykite užklausą renginiui ir mes su Jumis susisieksime.

Užsiėmimą veda:

Kvepalų formų gali būti daugybė – aliejiniai tepami kvepalai, purškiami kvepalai, lašinami kvepalai, vandens pagrindo kvapai kūnui ir plaukams, vaškiniai kvepalai ir kt. 

Vaškiniai kvepalai skiriasi nuo kitų formų tuo, kad jie visada kieto pavidalo, nedidelis indelis užima mažai vietos, o kvapai, esantys bičių vaško ir kitų vaškų bei aliejų bazėje užtepti ant odos sukuria mistinį švelnų kvapo šydą, apgaubiantį odą ir panardinantį į pačius slapčiausius prisiminimus ir skatinantys svajoti. Vaškiniai kvepalai skleidžia subtilų ir švelnų aromatą, kurį nulemia kvapo kūrimui naudoti kvapai ir aliejai. Šie kvepalai skirti pulsuojančioms kūno vietoms kvėpinti, dažniausiai yra viena geriausių kvepalų naudojimo formų itin jautriems asmenims, nes sudėtyje esantis bičių vaškas ir nerafinuoti aliejai puoselėja odą, o kvapo kūrimui naudojami tik natūralūs eteriniai aliejai, atarai, absoliutai, išgauti iš įvairių augalų dalių. Kviečiame susikurti natūralius vaškinius tepamuosius kvepalus. Mūsų siūlomą natūralių eterinių aliejų kvapų paletę sudaro daugiau kaip 60 kvapų.

Užsiėmimo metu: 

- Aptarsime vaškiniams kvepalams pagaminti reikiamas priemones bei medžiagas. 

- Sužinosite apie kvapų komponavimo metodus ir tolimesniems eksperimentams kvapų kūrime galėsite pasirinkti sau priimtiniausius. 

- Degustuosime kvapus, suskirstytus į tris natas (bazinę, vidurinę ir viršutinę), iš kurių sukursite unikalų kvapą, kurį perkelsite į indelį su pasirinktais vaškais bei nerafinuotais sėklų bei riešutų aliejais.

- Kiekvienas dalyvis pagamins tepamuosius vaškinius kvepalus (10ml).

Užsiėmimo kaina 25€/žm. Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės. Būtina išankstinė registracija internetu, sumokant 25€ registracijos mokestį. Neatvykus į užsiėmimą, registracijos mokestis nėra grąžinamas. Jeigu negalite sudalyvauti užsiėmime, savo vietą galima perleisti kitam asmeniui, apie tai informavus el.p. info@artoteka.lt.