Nemokami užsiėmimai socVAIKAMS

Su džiaugsmu tęsiame projektą "Meno tiltai“ vaikų iš socialinės atskirties grupių įtraukimas į nemokamas kultūros edukacijos veiklas 2024 m."

 

DĖMESIO: šis projektas skirtas vaikams ir jaunimui iš Ukrainos, Baltarusijos bei kitų šalių, taip pat vietiniams vaikams, kurie neturi finansinių galimybių dalyvauti panašaus pobūdžio mokamose veiklose (vaikai, gyvenantys vaikų globos įstaigose, daugiavaikėse šeimose, taip pat vaikai, turintys bet kokią negalią).

 

Projekto metu nuo 2024 m. balandžio 2d. iki liepos 24d. pirmadieniais ir trečiadienisi 16val. Artotekoje vyks nemokami užsiėmimai vaikams ir jaunimui. Iš viso projekto metu bus suorganizuoti 32 nemokami užsiėmimai.

Nemokamų užsiėmimų tvarkaraštis skelbiamas čia: artoteka.lt/tvarkarastis/

Atsivertus tvarkaraštį, rodomi šios savaitės užsiėmimai. Tvarkaraštį galima slankioti rodyklėmis (esančiomis viršutiniame kairiame kampe) pirmyn-atgal.

Į visus užsiėmimus būtina REGISTRACIJA internetu. 

Norėdami užsiregistruoti į nemokamus užsiėmimus, spauskite ant užsiėmimo pavadinimo ir užpildykite registracijos formą. Registracijos formoje reikia paspausti ant datos ir rinktis reikia tuos užsiėmimus, kurių kaina 0 €, prie kurių parašyta „nemokamas - skirtas socVAIKAMS“. 

Kol kas registracija veikia tik į artimiausius užsiemimus.

Į toliau supanuotus užsiemimus dar nėra galimybės užsiregistruoti, nes šalia projektinių nemokamų užsiėmimų mes organizuojame ir mokamus, kurie vyksta anksčiau už nemokamus. O sistema leidžia registruotis tik į artimiausius penkis užsiemimus. Pvz. keramikos užsiemimas yra įtrauktas ir į nemokamus senjorų užsiemimus ir į nemokamus soc darbuotojų užsiemimus,  tačiau, kadangi organizuojame ir mokamus užsiemimus, o nemokamas užsiemimas SocVAIKAMS yra numatytas vėliau, sistema dar nemokamo užsiemimo nerodo,- kad rodytų,reikia palaukti, kol įvyks suplanuoti mokami užsiėmimai.

SVARBU: vietų skaičius grupėse ribotas. Jeigu matote, kad negalėsite sudalyvauti užsiėmime į kurį užsiregistravote, būtinai mus apie tai informuokite el.p. info@artoteka.lt, kad mes atlaisvintumėm vietą kitam vaikui.

Projektą iš dalies finansuoja: vilnius 

Paremkite šią iniciatyvą, kad tokių užsiėmimų galėtumėme surengti dar daugiau! Ačiū:)