Kietojo šampūno ir kondicionieriaus gamyba

Trumpa informacija:

 • Artimiausios datos:
 • 2024-06-27; 18:00 - 20:00 30€ / žm. S, V (1 užsiėmimas)
 • 2024-07-02; 18:00 - 20:00 30€ / žm. S, V (1 užsiėmimas)
 • 2024-07-10; 18:00 - 20:00 30€ / žm. S, V (1 užsiėmimas)
 • 2024-07-25; 18:00 - 20:00 30€ / žm. S, V (1 užsiėmimas)
 • 2024-07-31; 18:00 - 20:00 30€ / žm. S, V (1 užsiėmimas)
 • Užsiėmimo kaina 30€/žm.
 • Užsiėmimo metu kiekvienas dalyvis pasigamins po 45 gr kietojo šampūno ir po 32 gr kietojo kondicionieriaus.
 • Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės.
 • Būtina išankstinė registracija internetu, sumokant registracijos mokestį.
 • Užsakykite Artotekos dovanų kuponą pasirinktiems kūrybiniems užsiėmimams!
 • Užsakykite šį užsiėmimą renginiui ir mes su Jumis susisieksime.
 • Užsakykite kieto šampūno gamybos priemonių rinkinį
 • Užsakykite kieto kondicionieriaus gamybos priemonių rinkinį

Užsiėmimą veda:

Šiandien supermarketų lentynos perpildytos įvairiausia šampūnų ir kondicionierių gausa, tačiau ar jie tikrai tokie geri? O išsirinkti tikrai gerą anaiptol nelengva. Daugelis šampūnų yra cheminių medžiagų kokteilis ir net brangiausi gali pasirodyti esantys klastotė. O juk visiškai nesunku patiems pagaminti šampūno ir kondicionieriaus, kurio kokybė pranoks pirktųjų parduotuvėje. Svarbiausia, savos gamybos šampūną sudarys tik natūralios medžiagos. Prisiminkite, kad senovėje jokių šampūnų nebuvo, o galvos būdavo trenkamos dilgėlių nuoviru, kiaušinio tryniu ar kitomis natūraliomis priemonėmis. Ir plaukai būdavo daug sveikesni negu dabar. Ir plauti galvą reikėdavo žymiai rečiau nei dabar. Tad kviečiame išmokti pasigaminti natūralų kietajį šampūną ir kondicionierių,  jie išsiskiria tuo, kad yra be sintetinių priedų ir jiems nereikalinga plastiko pakuotė. Jūsų rankomis sukurti šampūnas ir kondicionierius bus visiškai ekologiški, neterš gamtos ir bus patogūs naudoti kelionėje.

Užsiėmimo metu aptarsime šampūnų ir kondicionierių gamybos teoriją: kalbėsime apie reikiamas medžiagas ir priemones, naudojamus aliejus, sviestus, papildomas medžiagas, be kurių jų nepagaminsime ir priedus, kurie praturtina mūsų šampūną ir kondicionierių reikiamomis savybėmis. Sužinosite, kaip gaminamos natūralios priemonės, skirtos skirtingų tipų plaukams, putoklių rūšis ir savybes, vaškų ypatybes. Degustuosime natūralius eterinius aliejus, kuriuos naudosime malonaus aromato kūrimui. Kiekvienas dalyvis svers reikiamus ingredientų kiekius ir maišys pagal savo receptą, suteiks norimą kvapą, pažins reikiamų medžiagų tekstūrą, spalvą, savybes. Aptarsime ir kaip keisti sudėtį, kaip tobulinti šamūno ir kondicionieriaus receptą, kurį išbandysite užsiėmimo metu.

Kiekvienas dalyvis pagamins  po 45 gr natūralaus kietojo šampūno (apie 40 plovimų) ir po 32 gr kietojo kondicionieriaus (apie 40 plovimų). Šampūnas ir kondicionierius neterš gamtos ir bus visiškai ekologiški, nes jiems nereikalinga plastiko pakuotė. Juos supakuosime į lininius maišelius, todėl jie bus patogūs naudoti ir namuose ir kelionėje. O lininius maišelius jūs galėsite panaudoti dar daugybę kartų. 

Užsiėmimo trukmė 2 val. Kaina 30€/žm. Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės. Būtina išankstinė registracija internetu, sumokant registracijos mokestį. Neatvykus į užsiėmimą, registracijos mokestis nėra grąžinamas. Jeigu negalite sudalyvauti užsiėmime, savo vietą galima perleisti kitam asmeniui, apie tai informavus el.p. info@artoteka.lt.

Sukurkite kietą šampūną ir kietą kondicionierių sau patogiu metu namuose: užsakykite kieto šampūno ar kieto kondicionieriaus gamybos video pamoką. Taip pat siūlome įsigyti pilnai sukomplektuotus priemonių rinkinius: kieto šampūno gamybos priemonių rinkinys ir kieto kondicionieriaus priemonių rinkinys.