Trumpa informacija:

 • Artimiausios datos:
 • 2024-07-25; 18:00 - 20:00 30€ / žm. S, V (1 užsiėmimas)
 • 2024-08-01; 18:00 - 20:00 30€ / žm. S, V (1 užsiėmimas)
 • 2024-08-06; 14:00 - 16:00 S (nemokamas- skirtas Senjorams)
 • 2024-08-06; 18:00 - 20:00 30€ / žm. S, V (1 užsiėmimas)
 • 2024-08-15; 18:00 - 20:00 30€ / žm. S, V (1 užsiėmimas)
 • Užsiėmimo kaina 30€/žm.
 • Kiekvienas dalyvis pagamins po 2 skirtingus muilus, kurių bendras svoris bus po 100 g.
 • Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės.
 • Būtina išankstinė registracija internetu, sumokant registracijos mokestį.
 • Užsakykite Artotekos dovanų kuponą pasirinktiems kūrybiniems užsiėmimams!
 • Užsakykite šį užsiėmimą renginiui ir mes su Jumis susisieksime.
 • Užsakykite pilnai sukomplektuotą priemonių rinkinį muilo gamybai
 • Užsakykite natūralaus muilo gamybos video pamoką

Užsiėmimą veda:

Mūsų oda yra labai švelni ir gležna, todėl turime ja rūpintis kaip ir kiekviena kita kūno dalimi. Šaltis, vėjas, kaitri saulė gali turėti neigiamą įtaką mūsų odai ir oda pradeda skeldėti, juntamas tempimas ar net skausmas. Parduotuvių lentynos perpildytos kietų ir skystų muilų įvairove, o muilą dažnai renkamės ne visai apdairiai ir dėl laiko stokos nesigiliname į jo sudėtį. Patiko kvapas ir spalva, o dar jeigu ir nuolaida šiuo metu taikoma - ir prekė bemat jau mūsų pirkinių krepšelyje. Ir nesvarbu, jog ten smulkiu šriftu etikėtėje vardinami įvairiausi chemikalai, koncervantai, neaiškios kilmės dažikliai ir kvapikliai, kurie ilgainiui neaišku kokią įtaką turės mūsų odai ar net visam oganizmui. Tad reiktų būti labiau išrankiems, renkantis tokias kūno priežiūros priemones kaip muilas. O dar geriau – išmokti jas pasigaminti patiems. Todėl mes jums siūlome išbandyti šį, šiek tiek laiko ir kantrybės reikalaujantį, natūralaus muilo gaminimo ritualą. Jau nuo neatmenamų laikų žmonės kūno švarinimui naudoja muilus. Pasakojama, kad prie Sapo kalno papėdėje tryškusio šaltinio moterys rūbus skalbdavo kažin kokia gličia putojančia mase. Tai ir buvo pirmasis muilas. Pamažu žmonės įspėjo jo paslaptį: jis susidarydavo iš taukų, išsilydžiusių per aukojimus kalno viršūnėje, kurie sureaguodavo su ugnikalnio išmestais ir nugulusiais kalno pašlaite pelenais. Kassyk žmonės vis daugiau atrasdavo naujų būdų ir galimybių, kaip pagaminti kuo švelnesnį, kvapnesnį ir išvaizdesnį muilą. Visa tai jau dvelkia alchemija, mistika, paslaptimi. Kame gi slypi tas paslaptingumas? Ogi aliejų įvairovėje ir skirtingu poveikiu odai, jų proporcijose su kitais ingridientais ir vandeniu. Kaip ir kiekvienas senasis amatas, muilo gaminimas turėjo savas tradicijas skirtinguose žemės regionuose, kurios palaipsniui tapo prieinamos vis didesnei visuomenės grupei.  

Užsiėmimo metu mes gaminsime muilą iš skaidrios ir baltos natūralios muilo bazės tam, kad savo pagamintą muilą galėtumėte naudoti nedelsiant! Tai nesudėtingas ir malonus užsiėmimas, tinkantis ir suaugusiems, ir vaikams. Jūsų pačių pagamintas rankų darbo muilas gali tapti puikia dovana artimiesiems bei draugams bet kokia proga. Kiekvienas dalyvis pagamins po 2 skirtingus muilus, kurių kiekvieno svoris bus po 50 g. Savo muilus praturtinsite norimomis spalvomis: juos dažysite natūraliais maistiniais dažiais ir mineraliniais pigmentais. O kad muilas puoselėtų ir maitintų mūsų odą, į muilo bazę įmaišysite odą tausojančius nerafinuotus augalinius aliejus. Savo rankų darbo muilus iškvepinsite pasirinktais natūraliais eteriniais aliejais ir dekoruosite džiovintais žiedlapiais.

Pastaba: Užsiėmimo metu naudosime eterinius aliejus, ta jei esate kam nors alergiški, prašome apie tai mus iš anksto informuoti.

Užsiėmimo trukmė kaina 30€/žm. Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės. Būtina išankstinė registracija internetu, sumokant registracijos mokestį. Neatvykus į užsiėmimą, registracijos mokestis nėra grąžinamas. Jeigu negalite sudalyvauti užsiėmime, savo vietą galima perleisti kitam asmeniui, apie tai informavus el.p. info@artoteka.lt.

Kurkite natūralų muilą Jums patogiu metu namuose: užsakykite natūralaus muilo gamybos video pamoką ir pilnai sukomplektuotą priemonių rinkinį muilo gamybai