Spalvoto smėlio mandala

Trumpa informacija:

Užsiėmimą veda:

Mandala sanskrito kalba - tai ratas su centru ir reiškia dėsningumą arba simetrišką struktūrą, išsidėsčiusią apie visa apjungiantį centrą. Todėl mandala galime pavadinti gėlės žiedą, snaigę, atomą, galaktiką ar net erdvę aplink save. Visos pasaulio religijos naudoja mandalas kaip dieviškumo ir vienybės simbolį. Tradicinė mandala - tai taisyklingas kūrinys, dažniausiai primenantis ratą su jame įpieštu kvadratu bei kitais simboliais, simetriškai išsidėsčiusiais apie jos centrą. Dėl savo universalumo mandalos sutinkamos praktiškai visose kultūrose ir laikmečiuose. Daugumoje pasaulio tradicijų yra vienaip ar kitaip naudojami tokie simetriniai apskriti vaizdavimai: tūriniai ar plokšti, skirti ritualiniams ar dekoratyviems tikslams. Mandalas galima piešti arba arba dėlioti iš įvairiausių daiktų: gėlių žiedlapių, maisto produktų ir pan. Harmoningai sudarytos Mandalos dažnai naudojamos ne tik erdvių puošimui, bet ir meditacijai bei gydymui.  Indėniškos mandalos, pinamos iš siūlų ant lazdelių, turi specialų pavadinimą „Ojos de Dios“ – Dievo akys. O Tibeto vienuoliai mandalas barsto iš spalvotų smėlio dulkelių. Šis procesas gali užtrukti net keletą mėnesių. Pabaigę mandalą, vienuoliai ją sunaikina. Tikslas - nugalėti prisirišimą savyje prie tam tikrų situacijų ir gyvenimo įvykių. Užsiėmimo metu mes keliom valandom panirsime į savo vidų ir, patys parinkdami spalvas, kursime mandalas iš spalvoto smėlio. Po užsiėmimo mandalų nenaikinsime, priešingai -  sukurtas mandalas (paveikslus) parsinešime namo ir dar ilgai prisiminsime, kaip gera jas buvo kurti.

Užsiėmimo trukmė 2 val. Kaina 30€/žm. Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės. Būtina išankstinė registracija internetu, sumokant registracijos mokestį. Neatvykus į užsiėmimą, registracijos mokestis nėra grąžinamas. Jeigu negalite sudalyvauti užsiėmime, savo vietą galima perleisti kitam asmeniui, apie tai informavus el.p. info@artoteka.lt.

Kurkite spalvoto smėlio mandalas Jums patogiu metu namuose: užsakykite spalvoto smėlio mandalos kūrybos video pamoką ir pilnai sukomplektuotą priemonių rinkinį spalvoto smėlio mandalos kūrimui.