Velykinių vainikų dirbtuvės

Trumpa informacija:

  • Užsiėmimo kaina 30€/žm.
  • Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės.
  • Būtina išankstinė registracija internetu, sumokant registracijos mokestį.
  • Užsakykite Artotekos dovanų kuponą pasirinktiems kūrybiniems užsiėmimams!
  • Užsakykite šį užsiėmimą renginiui ir mes su Jumis susisieksime.

Užsiėmimą veda:

Velykos visada yra asocijuojamos su pavasario atgimimu, tad nenuostabu, kad per šią šventę norisi papuošti namus. Tačiau geltoni sintetiniai viščiukai ir margučiai nėra vienintelė įmanoma velykinė dekoracija. Kai bunda gamta, kai pamiškėje lenda pirmieji spalvotų gėlių žiedai, o namuose Velykų ryto laukia sprogstantys pumpurai, siūlome Jums atvykti į Artoteką ir pasigaminti kartu su profesionalia floriste Šv. Velykų vainiką. Vainikų kūrimas primins apie gyvenimo rato sukimosi ciklą, gamtos metų kaitą ir, svarbiausia, sukvies visus prie bendro stalo pasidalinti pakilia ir pavasariška nuotaika!

Kodėl verta dalyvauti?
1. Užsiėmimo metu gausite visas reikalingas medžiagas ir įrankius kūrybai;
2. Floristė papasakos apie vainiko pynimo būdus, kokios tinkamos medžiagos ir kur jų gauti;
3. Žingsnis po žingsnio gaminsite vainiką kartu su mokytojos pagalba;
4. Vainiko karkasą gaminsime iš beržo šakų arba sedulų, dekoruosime jį gyvais ir džiovintais augalais bei kitais velykiniais papuošimais.

Pasigamintą Velykinį vainiką parsinešite namo, papuošite stalą ar duris, o gal padovanosite draugui ar kaimynui. Vaišinsimės arbata, kalbėsime ir bendrausime apie Velykinius papročius, dalinsimės patarimais, kaip šią šventę paversti ypatinga.

Užsiėmimo kaina 30€/žm. Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės. Būtina išankstinė registracija internetu, sumokant registracijos mokestį. Neatvykus į užsiėmimą, registracijos mokestis nėra grąžinamas. Jeigu negalite sudalyvauti užsiėmime, savo vietą galima perleisti kitam asmeniui, apie tai informavus el.p. info@artoteka.lt.