Trumpa informacija:

  • Registracija į pamokas el.p. monika940628@gmail.com
  • Tel. 8 631 63923

Pamokas veda:

Šokių -  bachata ir kizomba - užsiėmimai Artotekoje vyksta pirmadienias ir trečiadieniais. Renkamos pradedančiųjų ir pažengusiųjų grupės! Šie šokiai - socialiniai (bendravimo) šokiai, neatsiejami nuo šilto ir jausmingo kontakto poroje, pasitikėjimo savimi bei partneriu. Pagrįsti porų keitimuisi. Taip išmokstama vesti ir klausyti, pajaučiamas šokių įvairiapusiškumas, tobulėjama sparčiau bei greičiau susipažįstate su kitais grupės nariais ir šokių bendruomene.
Bachata - Dominikos Respublikos muzikinis stilius ir šokis, pasižymintis vidutiniu arba greitu tempu, dainų tekstai dažniausiai yra apie meilę, išsiskyrimą, susitaikymą. Šokamas su džiugia energija, jaukumu, šiltu kontaktu su partneriu poroje ir po vieną. Plačiai paplitęs Lotynų Amerikos ir Karibų baseino šalyse, o taip pat dabar ir visame pasaulyje. Bachata garsėjo kaip varguomenės šokis ir kelis dešimtmečius dominavo tik vargšų vakarėliuose, nes buvo draudžiamas plačioje visuomenėje iki 1990 m. kai sullaukė tarptautinio pripažinimo. 
Šiuo metu dominuoja keli bachatos stiliai: dominicana (tradicinė), sensual (jausminga, paremta daugiau kūno bangavimu), nuevo arba fusion (pritaikoma kitų šokių stilių ir subtilybių).
Kizomba - tai šokis, kuris gimęs Angoloje iš Sembos (greitesnės ritmikos ir žaismingo šokio) pritapęs ir įgavęs Žaliojo Iškyšulio salų Vakarų Afrikoje žavesio, šokamas poroje ir suteikiantis pakylėjimą, artumą su kitu asmeniu, trapumą, jausmingumą, begalybę viename ir ne tik fizinio kūno supratimą. Muzika ir šokis paremtas lėta ir jausminga ritmika todėl svarbu įsiklausyti ir suprasti gilumą per ryšį su žeme, partneriu ir muzika. Kizomba po tarptautinio pripažinimo 2009 m. sparčiai plinta ir pritraukia vis daugiau šokėjų visame pasaulyje. Sparčiai populiarėjant Kizomba sujungiama su kultūriniais, individualiais aspektais, todėl atrandami vis nauji šio šokio stiliai.