Yamaha muzikos pamokos vaikams

Trumpa informacija:

  • Registracija: www.muzikosmokykla.lt
  • tel. 867957166
  • zanetaratkiene@gmail.com
YAMAHA muzikos mokykla dirba visame pasaulyje. Šiuo metu pas mus mokosi 700 000 mokinių ir dirba 20000 mokytojų. Lietuvoje YAMAHA muzikos mokykla savo veiklą pradėjo 1993 m. Mūsų mokykla šiandien Jums gali pasiūlyti daugybę programų. Jauniausieji mūsų moksleiviai yra 4 mėn. amžiaus kūdikiai. Vaikai, kurie anksti pradeda muzikuoti, ne tik tuo džiaugiasi, bet ir lavina savo kognityvinius gebėjimus. Kūdikiai, kurie nuolat girdi melodijas, jas bando pamėgdžioti. Muzika tokiems vaikams tampa tarsi antrąja gimtąja kalba. 4 – 5 metų amžiaus vaikų aktyvusis žodynas sparčiai plečiasi. Jie ima suvokti įvairias muzikines sąsajas. Be to: muzikuojantys vaikai greičiau išmoksta atlikti socialinius vaidmenis. Juk jie ne tik asmenybės, bet ir grupės nariai, todėl turi paisyti kitų narių norų.
Pamokos kūdikiams nuo 4mėn iki 2m.
Programos, kuri sukurta vaikams nuo 4 mėnesių amžiaus, pagrindinis veikėjas – ruoniukas. Taikant „Robio“ programą, vaikų muzikiniai gebėjimai lavinami pasitelkus paprastas istorijas. Atsižvelgiant į vaikų sensomotorinius įgūdžius bei taikant šiuolaikines informacijos perteikimo priemones ir metodus, vaikams siūlomi įvairūs būdai susipažinti su muzika. Šioje programoje vadovaujamasi „laisvojo atradimo“ principu. Kiekvienas vaikas su pasauliu gali susipažinti taip, kaip nori jis. Kartu dainuodami, grodami, klausydamiesi muzikos ir judėdami, mes tik padedame vaikui. Tėvai šioje programoje ne vadovauja, bet stebi.

Daugiau informacijos apie šią programą rasite čia.

Pamokos vaikams nuo 2m.iki 5m.
Programoje mažylius mokome muzikuoti. Kartą per savaitę vaikai ir jų tėveliai susitinka su aštuonkoju – pagrindiniu programos veikėju. Programai buvo parinktos temos iš kasdieninio vaikų gyvenimo. Vaikai ne tik kartu žaidžia, kuria, bet ir keliauja po muzikos šalį, kurioje susipažįsta su įvairiais muzikiniais instrumentais. Daugiau informacijos apie šią programą rasite čia.

 

Registruotis www.muzikosmokykla.lt

tel. 867957166

zanetaratkiene@gmail.com