Trumpa informacija:

  • Užsiėmimai vyksta trečiadieniais ir penktadieniais nuo 16:00 iki 17:00 val.
  • Prisijungti galima nuo bet kurio trečiadienio ar penktadienio.
  • Antrą kartą (glazūruoti) galite atvykti po savaitės kitą trečiadienį ar penktadienį.
  • Vieno užsiėmimo kaina 1 žm. 10€, į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės.
  • Būtina išankstinė registracija internetu, pervedant rezervacijos mokestį 10€
  • Registracijos formoje pastabose būtinai nurodykite, ką darysite: lipdysite ar glazūruosite.
  • Užsakykite Artotekos dovanų kuponą pasirinktiems kūrybiniems užsiėmimams!
  • Užsakykite šį užsiėmimą renginiui ir mes su Jumis susisieksime.

Užsiėmimą veda:

Kviečiame vaikus nuo 6 metų į keramikos užsiėmimus Artotekoje. Užsiėmimų metu vaikai susipažįsta su molio plastinėmis savybėmis, mokosi išploti, kočioti, pjauti, rašyti jame, lipdyti reljefinius kūrinius, glazūruoti. Studijoje vaikai mokosi ne tik lipdymo meno, bet ir lavina smulkiąją motoriką, vaizduotę. Vaikučius kviečiame pasinerti į naujų atradimų pasaulį. Čia improvizuosime, bendrausime, kaupsime ir dalinsimės patirtimi. Kūrybos procese persipins patirtis ir pažinimas, džiaugsmas ir ramybė, saviraiška ir kūrybiškumas. Patirsime kūrybos laisvę, džiaugsmą ir atsipalaidavimą.

Keramikos užsiėmimai vaikams vyksta trečiadieniais nuo 16:00 iki 17:00. Vieno užsiėmimo kaina 1 žm. - 10€, į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės.  Lipdymo užsiėmimo metu kiekvienas dalyvis galės rinktis molio spalvą. Lipdysime iš balto, juodo ar raudono molio pasirinktinai. 

Pirmojo užsiėmimo metu lipdysime savo sumanytą kūrinį, paskui pašausime jį į krosnį, tuomet antrojo užsiėmimo metu - glazūruojame jį čekiškomis glazūromis. Ir jeigu norime lipdome toliau. Prisijungti galima nuo bet kurio trečiadienio ar penktadienio.

Būtina išankstinė registracija internetu, pervedant rezervacijos mokestį 10€. Registracijos formoje pastabose būtinai nurodykite, ką darysite: lipdysite ar glazūruosite. Neatvykus į užsiėmimą, rezervacijos mokestis yra negrąžinamas. Jeigu negalite sudalyvauti užsiėmime, savo vietą galima perleisti kitam asmeniui, apie tai informavus el.p. info@artoteka.lt.