Natūralaus blakstienų tušo gamyba

Trumpa informacija:

  • Užsiėmimo kaina 30€/žm.
  • Kiekvienas dalyvis pagamins po vieną tušą (10 ml indelyje)
  • Pagaminto tušo spalva juoda.
  • Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės.
  • Būtina išankstinė registracija internetu, sumokant 30€ registracijos mokestį.
  • Užsakykite Artotekos dovanų kuponą pasirinktiems kūrybiniems užsiėmimams!
  • Užsakykite šį užsiėmimą renginiui ir mes su Jumis susisieksime.

Akis neabejotinai galima vadinti sielos veidrodžiu. Nors natūralus žvilgsnis žavi kiekvieną, niekas nesakė, jog negalima jo dar labiau pagražinti ir paryškinti! Tą padės padaryti Artotekoje savo rankomis sukurtas natūralus blakstienų tušas.

Užsiėmimo metu aptarsime natūralios kosmetokos gamybos principus: apžvelgsime reikalingas priemones bei patarsime, kur jų įsigyti. Kalbėsime apie naudojamų ingridientų savybes bei aptarsime papildomas medžiagas ir priedus, kurie praturtina mūsų natūralų tušą reikiamomis savybėmis ir be kurių tušo nepavyktų pasigaminti. Kiekvienas dalyvis svers reikiamus ingredientų kiekius ir gamins savo unikalų tušą pagal savo receptą, suteiks jam norimą tekstūrą ir savybes. Aptarsime ir kaip keisti sudėtį, kaip tobulinti šį tušo receptą, kurį jūs po užsiėmimo išsinešite namo ir galėsite toliau kurti blakstienų tušus savarankiškai namuose.

Šis tušas skiriasi nuo parduotuvinių tušų, pagamintų pramoniniu būdu. Jis nedaro reklamose rodomų triukų: nėra atsparus vandeniui ir neužriečia, netankina ir neilgina blakstienų. Kadangi pagamintas iš visiškai natūralių priemonių, jis blakstienas tolygiai padengia ir ir natūraliai paryškina, maitina ir prisotina jūsų pasirinktais natūraliais ingridientais. Lengvai nuplaunamas vandeniu ar hidrolatu, tačiau išsilaiko visą dieną, nenubėga.

Kiekvienas dalyvis pagamins po vieną tušą (10 ml talpos indelyje). Pagaminto tušo spalva - juoda. Tačiau užsiėmimo metu aptarsime, kaip galima pagaminti kitų spalvų tušus.

Užsiėmimo kaina 30€/žm. Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės. Būtina išankstinė registracija internetu, sumokant 30€ registracijos mokestį. Neatvykus į užsiėmimą, registracijos mokestis nėra grąžinamas. Jeigu negalite sudalyvauti užsiėmime, savo vietą galima perleisti kitam asmeniui, apie tai informavus el.p. info@artoteka.lt.