Sojų vaško žvakės moliniame indelyje

Trumpa informacija:

  • Užsiėmimo kaina 15€/žm.
  • Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės.
  • Būtina išankstinė registracija internetu, sumokant 15€ registracijos mokestį.
  • Užsakykite Artotekos dovanų kuponą pasirinktiems kūrybiniems užsiėmimams!
  • Detalus užsiėmimų kainoraštis įmonėms ar organizacijoms, užsakant užsiėmimą renginiui.
  • Detalus užsiėmimų kainoraštis, užsakant užsiėmimą vaikų gimtadieniams, mergvakariams, vestuvėms ar kitoms šventėms.
  • Užpildykite užklausą renginiui ir mes su Jumis susisieksime.

Užsiėmimą veda:

Užsiėmimo metu iš pradžių nusilipdome molinį indelį, jį išdekoruojame, puošiame įvairiais raštais. Tuomet užpildome savo indelį natūraliu sojų vašku ir įmaišome į jį pasirinktą natūralų eterinį aliejų. Naudojame lininį knatą. Palaukiame  kol sustings. Sojų vaškas yra natūralus, be toksinių ir genetiškai modifikuotų medžiagų. Kodėl būtent šis vaškas?

- Sojų vaško žvakės dega ilgiau nei parafino žvakės. 
- Sojų vaškas nepalieka dėmių, išsiliejęs sojų vaškas lengvai nuvalomas.
- Sojų vaško žvakės neįkaista daugiau 37 laipsnių, vaškas dega žemesnėje temperatūroje nei parafinas, dėl to neįmanoma nusideginti.
- Sojų vaškas netoksiškas ir dėl žemos degimo temperatūros ji saugu naudoti turint mažus vaikus.
- Sojų vaškas yra ekologiška, draugiška aplinkai prekė. 

Žvakės šviesa skleidžia jaukumą, kuria namų šilumą, džiugina širdį bei sielą. Tai nuostabi dovana tiek sau, tiek kitam. Su meile pagamintos žvakės lieka Jums. Gamyboje naudojamos tik aukštos kokybės priemonės: molis, natūralus sojų vaškas, kvapai žvakėms (natūralūs eteriniai aliejai), lininiai knatai. Aprangai jokių ypatingų reikalavimų nėra. Užsiėmimo metu kiekvienas dalyvis pasigamins po natūralią sojų vaško žvakę, ją iškvepins pasirinktais natūraliais eteriniais aliejiais. Žvakės indelio talpa ar forma bus tokia, kokią išlidome:)

Užsiėmimo kaina 15€/žm. Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės. Būtina išankstinė registracija internetu, sumokant 15€ registracijos mokestį. Neatvykus į užsiėmimą, registracijos mokestis nėra grąžinamas. Jeigu negalite sudalyvauti užsiėmime, savo vietą galima perleisti kitam asmeniui, apie tai informavus el.p. info@artoteka.lt.