Purškiamų kvepalų gamyba

Trumpa informacija:

 • Artimiausios datos:
 • 2022-05-20; 18:00 - 20:00 40€ / žm. S, V (1 užsiėmimas)
 • 2022-05-24; 18:00 - 20:00 40€ / žm. S, V (1 užsiėmimas)
 • 2022-05-26; 18:00 - 20:00 S (nemokamas (skirtas tik Senjorams))
 • 2022-06-01; 18:00 - 20:00 40€ / žm. S, V (1 užsiėmimas)
 • Užsiėmimo kaina 40€/žm.
 • Užsiėmimo metu kiekvienas dalyvis susikurs natūralius purškiamus (spiritinius) kvepalus (10 ml)
 • Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės.
 • Būtina išankstinė registracija internetu,, sumokant 40€ registracijos mokestį.
 • Užsakykite Artotekos dovanų kuponą pasirinktiems kūrybiniems užsiėmimams!
 • Užsakykite šį užsiėmimą renginiui ir mes su Jumis susisieksime.

Užsiėmimą veda:

Purškiamų (spiritinių) kvepalų gamyba – nuostabus užsiėmimas, kuris leidžia mėgautis įvairiais aromatais, stebėti, kaip jie sąveikauja tarpusavyje, kaip dera su mūsų pasaulėžiūra, įpročiais, emocijomis. Kvapas sukelia prisiminimus, jis turi galimybę reguliuoti mūsų emocijas, mintis, net veido išraiškas! Asmeninių kvepalų gamyba pradedama nuo kvapų paletės išrinkimo ir, svarbiausia, nusiteikimo derinti skirtingus kvapus ir noro juos pažinti. Labai svarbu bet kokius kvapus uostyti pačiam neprisikvėpinus, tam, kad pašaliniai kvapai netrukdytų mums “apčiuopti” ir pajausti nuostabius aromatus, tvyrančius aplink mus. Kiekvieno iš mūsų pasirenkami kvepalai gali daug papasakoti apie mūsų charakterį, nuotaiką, socialinį statusą, pažiūras, pomėgius. Kvepalai yra tarsi mūsų parašas, kuris gali nuolat kisti, priklausomai nuo aplinkos, įvykių, mūsų vidinės būsenos pokyčių. Kviečiame į kvepalų gamybos dirbtuves ir išbandyti save parfumerio vaidmenyje, įsiklausyti į savo emocijas bei nuotaiką, pažinti skirtingus aromatus ir iš unikalių pasirinkimų susikurti sau purškiamus kvepalus. Mūsų siūlomą natūralių eterinių aliejų kvapų paletę sudaro 70 kvapų.

Užsiėmimo metu Jūsų laukia teorinė įžanga ir praktinė dalis, kurios metu, po kvapų degustacijos komponuosite savo pasirinktus aromatus į unikalią paletę, kurią naudosite kvapo sukūrimui. Aptarsime kvapų derinimo taisykles, ieškosime tinkamiausių aromatų bendro kvapo kūrimui pagal pasirinktus kriterijus. Kvapus kursime mažose stiklinėse, stebėsime ne tik kvapo kaitą, bet ir dominuojančias spalvas, vertinsime kvapą skirtingais metodais. Sukūrę kvapą, jį perkelsite į buteliuką su parfumerine baze (sudėtyje yra alkoholio). Kiekvienas dalyvis susikurs 10 ml natūralių purškiamų kvepalų.

Užsiėmimo kaina 40€/žm. Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės. Būtina išankstinė registracija internetu, sumokant 40€ registracijos mokestį. Neatvykus į užsiėmimą, registracijos mokestis nėra grąžinamas. Jeigu negalite sudalyvauti užsiėmime, savo vietą galima perleisti kitam asmeniui, apie tai informavus el.p. info@artoteka.lt.