Veikla

Artotekoje vyksta daugiau kaip trisdešimt įvairių meno krypčių vienkartinių kūrybinių užsiėmimų, kurie skirti visiems, norintiems nesudėtingo proceso ir greito rezultato. Užsiėmimo trukmė 2-3 val. Užsiėmimų metu galėsite ištrūkti iš rutinos, atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos ar savaitės ir pamiršti visus rūpesčius. Čia ne tik daug išmoksite, gerai praleisite laiką, bet ir savo rankomis kursite stebuklus bei parsinešite namo neišdildomus įspūdžius bei stiprų pozityvios energijos užtaisą. 

 

Artėja jūsų vaiko gimtadienis, vardadienis, ar kita svarbi šventė? Norite, kad ši diena būtų ypatinga? Kreipkitės į mus ir jūsų svečiai tikrai nenuobodžiaus, o jūs įsitikinsite, kad kūryba neturi ribų. Iš mūsų siūlomos kūrybinių veiklų puokštės tikrai išsirinksite jūsų vaikui patinkančias veiklas ypatingai progai. Mūsų siūlomi kūrybiniai užsiėmimai, kuriuos veda savo srities profesionalai, praskaidrins jūsų organizuojamą šventę ar renginį, ir ilgai įstrigs atmintyje. Vaikai ir renginio svečiai neliks abejingi, nes drauge praleistas laikas, įprasmintas kūrybine veikla bei gera nuotaika, paliks ne tik neišdildomų įspūdžių, bet ir savo rankomis susikurtą meno kūrinį, kuris sukels gerus prisiminimus apie įvykusią šventę ir dar ilgai džiugins jūsų širdis.

Gimtadienį galite švęsti mūsų jaukioje studijoje, ArtotekojeŠeimyniškių g. 23, Vilnius (kaip atrodo Artoteka, galite pažiūrėti čia)

Arba galime atvykti į jūsų pasirinktą vietą - dirbame visoje Lietuvoje.

ŠIANDIEN užsakant gimtadienį Artotekoje - visi kūrybiniai užsiėmimai tik po 20 Eur/vaikui. Į kainą įskaičiuotos priemonės, vadovo atlyginimas, patalpų nuoma (1.5 val. t.y. kol vyksta užsiėmimas) ir mokesčiai.

Rezervacija įmanoma sumokėjus už 10 vaikų, nesvarbu, kad užsiemime dalyvaus mažiau. 

Kai baigsis užsiėmimas, tuomet skaičiuosime tik kambario nuomą - 1 val. 30 Eur, pusvalandis 15 Eur, jeigu gimtadienis vyktų jūsų pasirinktoje vietoje - tuomet taikysime atvykimo mokestį Vilniaus mieste 30 Eur (kitur apskaičiuojama priklausomai nuo renginio vietos)

Artotekoje visus savo lankytojus vaišiname arbata/kava/saldainiais - visas kitas vaišes galite atsinešti patys. 

Kai pasirinksite veiklą, galėsime atsiųsti jums kvietimą į gimtadienį, kurį galėsite išsiųsti draugams:)

Norint užsakyti gimtadienį, reikia užpildyti užklausą.

Jeigu turite klausimų, susisiekite su mumis el.paštu info@artoteka.lt arba tel. 868303609

Mes taip pat organizuojame renginius įmonėms, teminius mergvakarius ir linksmas šventes visai šeimai.

Artoteka jau 14 metų sėkmingai organizuoja kūrybinius − edukacinius užsiėmimus pradinių ir vyresnių klasių moksleiviams NEMOKAMAI

Mokytojai kultūros paso sistemoje gali užsisakyti nemokamus kūrybinius užsiėmimus įvairių klasių vaikams:

Šiuos užsiėmimus galite užsakyti prisijungę prie kultūros paso sistemos čia: kulturospasas.lt, prieš tai prašome paskambinti tel. 868303609 ir suderinti užsiėmimo datą ir laiką.

Visi mūsų užsiėmimai orientuoti į nesudėtingą ir greitą procesą bei apčiuopiamą rezultatą - savo rankomis sukurtą meno kūrinį, kurį vaikai parsineša namo. Kūrybiniai užsiėmimai padeda išreikšti mintis, moko valdyti emocijas, padeda bendrauti ir bendradarbiauti, praplėčia akiratį, padeda atsipalaiduoti, atrasti kitus, alternatyvius bendravimo ar laisvalaikio praleidimo būdus. Tikimės, kad vaikai užsiėmimų metu įgytas žinias ir gebėjimus taikys ne tik savo dabartinėje kasdienybėje, bet ir ateityje, kuomet patys taps tėvais. 

Užsiėmimus rengiame savo jaukioje studijoje Artotekoje: Šeimyniškių g. 23, Vilnius

Kaip atrodo mūsų studija, galite pažiūrėti čia.  Esant poreikiui, galime atvykti į jūsų miestą visoje Lietuvoje.

Artėja jūsų draugės mergvakaris, o jūs nežinote nuo ko pradėti? Norite, kad ši diena būtų neužmirštama ir ypatinga? Taupykite savo jėgas ir laiką - patikėkite šią nelengvą užduotį mums! Išsiaiškinę jaunosios pomėgius, mes pasiūlysime jūsų mergvakariui originalią, jūsų poreikius atitinkančią kūrybinę veiklą. Pažadame - dalyvės mergvakario metu ne tik pasisems žinių ir įgūdžių, bet ir galės nevaržomai kurti bei atsipalaiduoti! Mergvakario organizavimas gali tapti nemažu iššūkiu vien dėl to, kad būsima jaunamartė organizavime nedalyvauja, o į šventę susirinks jos draugės, kurios gali viena kitos ir nepažinoti. Tad labai svarbu, kad veikla ne tik būtų įdomi, bet ir suvienytų dalyves, o užsiėmimo metu drauge sukurta dovana nuotakai sukeltų daugybę pozityvių emocijų ir prisiminimų.

Mergvakarį galite švęsti mūsų jaukioje studijoje, ArtotekojeŠeimyniškių g. 23, Vilnius (kaip atrodo Artoteka, galite pažiūrėti čia). Arba galime atvykti į jūsų pasirinktą vietą - dirbame visoje Lietuvoje.

ŠIANDIEN užsakant veiklas mergvakariui Artotekoje - visi kūrybiniai užsiėmimai tik po 30 Eur/dalyvei. Į kainą įskaičiuotos priemonės, vadovo atlyginimas, patalpų nuoma (apie 2 val. t.y. kol vyksta užsiėmimas) ir mokesčiai.

Rezervacija įmanoma sumokėjus už 10 dalyvių, nesvarbu, kad užsiemime dalyvaus mažiau. 

Kai baigsis užsiėmimas, tuomet skaičiuosime tik kambario nuomą - 1 val. 30 Eur, pusvalandis 15 Eur, jeigu mergvakaris vyktų jūsų pasirinktoje vietoje - tuomet taikysime atvykimo mokestį Vilniaus mieste 30 Eur (kitur apskaičiuojama priklausomai nuo renginio vietos)

Artotekoje visus savo lankytojus vaišiname arbata/kava/saldainiais - visas kitas vaišes galite atsinešti patys. 

Norint užsakyti veiklą mergvakarui, reikia užpildyti užklausą.

Mes taip pat organizuojame renginius įmonėms, teminius vaikų gimtadienius ir linksmas šventes visai šeimai.

Susisiekite su mumis el.paštu info@artoteka.lt arba tel. 868303609

Artoteka jau 14 metų organizuoja virš keturiasdešimt įvairių kūrybinių dirbtuvių įmonių renginiuose. Tad jeigu ieškote ar ieškosite turiningų ir įdomių veiklų savo organizuojamam renginiui, kreipkitės į mus. Visos veiklos orientuotos į greitą, nesudėtingą procesą ir apčiuopiamą rezultatą - savo rankomis sukurtą meno kūrinį, kurį užsiėmimų dalyviai parsineša namo.

KAINA priklauso nuo renginio vietos, formato, trukmės, dalyvių skaičiaus, pasirinktos veiklos (-ų) ir kt aplinkybių.

Susisiekite su mumis, užpildydami užklausą renginiui ir mes atsiųsime Jums detalų pasiūlymą su kainomis.

Mes ne PVM mokėtojai. Sąskaitas faktūras išrašome.  

Norite būti socialiai atsakinga įmone? Jūsų renginys gali įgauti dar didesnę prasmę, o išliekamoji vertė gali atnešti džiaugsmo ne tik jums, bet ir tiems, kam jo labai trūksta - vienišiems ir pamirštiems žmonėms (vaikų namų globotiniams, apleistiems senjorams ar žmonėms su negalia), kurių Lietuvoje yra labai labai daug, galime pasiūlyti jums tapti konkrečios iniciatyvos partneriais. Už jūsų skirtas papildomas lėšas galime surengti tą patį ar kitą kūrybinį užsiėmimą jums patogiu metu jūsų pasirinktoje vietoje: vaikų, senelių namuose, ligoninėje ar neįgaliųjų centre.  Turime partnerystės sutartis ir užmegstus ilgalaikius draugiškus santykius su daugiau kaip 80 Lietuvoje esančių socialinių įstaigų, tad neabejojame, kad galėsite išsirinkti sau patrauklią vietą. Padėti pravesti jūsų pasirinktą kūrybinį užsiėmimą mūsų kūrybininkams galės jūsų darbuotojai, jeigu prireiktų, prieš tai galėtumėme surengti atskirą susitikimą, kurio metu galėtumėme apmokyti jūsų darbuotojus pasirinkto užsiėmimo subtilybių. Jums pageidaujant, įamžintas nuotraukas ar kitą vaizdo medžiagą galėsime paskelbti savo puslapyje ir kt. socialiniuose tinkluose, kur jūsų įmonė būtų minima kaip pagrindinis šio renginio iniciatorius ir rėmėjas. Žinoma, jeigu norite, galite tapti tokios iniciatyvos donoru visiškai anonimiškai.

Norite tai aptarti? - Susisiekite su mumis el.paštu info@artoteka.lt arba tel. 868303609

Susipažinti jau įgyvendintais socialiniais projektais ir iniciatyvom galite čia: artoteka.lt/projektai

Mes taip pat organizuojame kūrybinius gimtadienius vaikams, teminius mergvakarius ir linksmas šventes visai šeimai. 

 

Vaikų atostogų metu Artotekoje organizuojame kūrybines dienos stovyklas, kurios skirtos įvairaus amžiaus vaikams. Šios stovyklos - tai unikali galimybė vaikams ne tik atitrūkti nuo kasdienybės bei pasinerti į stebuklingą menų pasaulį, bet ir aktyviai bei įdomiai praleisti laiką smagiose aktyviose veiklose. 

Pastaruoju metu stovyklų organizavimui gauname dalinį Vilniaus miesto savivaldybės finansavimą, kurio dėka mūsų stovyklose visiškai nemokamai dalyvauja vaikai iš mažiau finansinių galimybių turinčių šeimų ir Ukrainos.  

Apačioje rasite įspūdžius iš įvykusių stovyklų.

Mes taip pat organizuojame teminius vaikų gimtadienius, renginius įmonėms, mergvakarius ir linksmas šventes visai šeimai.

 

 

Artėja jūsų gimtadienis, vardadienis, krikštynos ar kita svarbi šventė? Norite, kad ši diena būtų ypatinga? Kreipkitės į mus ir jūsų svečiai tikrai nenuobodžiaus, o jūs įsitikinsite, kad kūryba neturi ribų. Leiskite sau atsikvėpti ir brangų laiką skirkite sau ir savo artimiems žmonėms. Taupykite savo laiką ir šventės organizavimo rūpesčius patikėkite mums. Mes organizuojame daugiau kaip trisdešimt įvairių krypčių kūrybinių veiklų visai šeimai, kurias veda kompetetingi menininkai

Šeimos šventę galite švęsti mūsų jaukioje studijoje, ArtotekojeŠeimyniškių g. 23, Vilnius (kaip atrodo Artoteka, galite pažiūrėti čia). Arba galime atvykti į jūsų pasirinktą vietą - dirbame visoje Lietuvoje.

ŠIANDIEN užsakant veiklas šeimos šventei Artotekoje - visi kūrybiniai užsiėmimai tik po 30€/dalyviui. Į kainą įskaičiuotos priemonės, vadovo atlyginimas, patalpų nuoma (1.5 val. t.y. kol vyksta užsiėmimas) ir mokesčiai.

Rezervacija įmanoma sumokėjus už 10 dalyvių, nesvarbu, kad užsiemime dalyvaus mažiau. 

Šeimos šventėms siūlome šiuos kūrybinius užsiėmimus: artoteka.lt/veikla/kurybiniai-uzsiemimai

Kai baigsis užsiėmimas, tuomet skaičiuosime tik kambario nuomą - 1 val. 30 Eur, pusvalandis 15Eur, jeigu mergvakaris vyktų jūsų pasirinktoje vietoje - tuomet taikysime atvykimo mokestį Vilniaus mieste 30 Eur (kitur apskaičiuojama priklausomai nuo renginio vietos)

Artotekoje visus savo lankytojus vaišiname arbata/kava/saldainiais - visas kitas vaišes galite atsinešti patys. 

Norint užsakyti veiklą šeimos šventei, reikia užpildyti užklausą.

Mes taip pat organizuojame renginius įmonėms, kūrybinius vaikų gimtadienius ir teminius mergvakarius.

Susisiekite su mumis el.paštu info@artoteka.lt arba tel. 868303609