Artėja jūsų draugės mergvakaris, o jūs nežinote nuo ko pradėti? Norite, kad ši diena būtų neužmirštama ir ypatinga? Taupykite savo jėgas ir laiką - patikėkite šią nelengvą užduotį mums! Išsiaiškinę jaunosios pomėgius, mes pasiūlysime jūsų mergvakariui originalią, jūsų poreikius atitinkančią kūrybinę veiklą. Pažadame - dalyvės mergvakario metu ne tik pasisems žinių ir įgūdžių, bet ir galės nevaržomai kurti bei atsipalaiduoti! Mergvakario organizavimas gali tapti nemažu iššūkiu vien dėl to, kad būsima jaunamartė organizavime nedalyvauja, o į šventę susirinks jos draugės, kurios gali viena kitos ir nepažinoti. Tad labai svarbu, kad veikla ne tik būtų įdomi, bet ir suvienytų dalyves, o užsiėmimo metu drauge sukurta dovana nuotakai sukeltų daugybę pozityvių emocijų ir prisiminimų.

Mergvakarį galite švęsti mūsų jaukioje studijoje, ArtotekojeŠeimyniškių g. 23, Vilnius (kaip atrodo Artoteka, galite pažiūrėti čia). Arba galime atvykti į jūsų pasirinktą vietą - dirbame visoje Lietuvoje.

ŠIANDIEN užsakant veiklas mergvakariui Artotekoje - visi kūrybiniai užsiėmimai tik po 30 Eur/dalyvei. Į kainą įskaičiuotos priemonės, vadovo atlyginimas, patalpų nuoma (apie 2 val. t.y. kol vyksta užsiėmimas) ir mokesčiai.

Rezervacija įmanoma sumokėjus už 10 dalyvių, nesvarbu, kad užsiemime dalyvaus mažiau. 

Kai baigsis užsiėmimas, tuomet skaičiuosime tik kambario nuomą - 1 val. 30 Eur, pusvalandis 15 Eur, jeigu mergvakaris vyktų jūsų pasirinktoje vietoje - tuomet taikysime atvykimo mokestį Vilniaus mieste 30 Eur (kitur apskaičiuojama priklausomai nuo renginio vietos)

Artotekoje visus savo lankytojus vaišiname arbata/kava/saldainiais - visas kitas vaišes galite atsinešti patys. 

Norint užsakyti veiklą mergvakarui, reikia užpildyti užklausą.

Mes taip pat organizuojame renginius įmonėms, teminius vaikų gimtadienius ir linksmas šventes visai šeimai.

Susisiekite su mumis el.paštu info@artoteka.lt arba tel. 868303609