Šeimos šventės

Artėja jūsų gimtadienis, vardadienis, krikštynos ar kita svarbi šventė? Norite, kad ši diena būtų ypatinga? Kreipkitės į mus ir jūsų svečiai tikrai nenuobodžiaus, o jūs įsitikinsite, kad kūryba neturi ribų. Leiskite sau atsikvėpti ir brangų laiką skirkite sau ir savo artimiems žmonėms. Taupykite savo laiką ir šventės organizavimo rūpesčius patikėkite mums. Mes organizuojame daugiau kaip trisdešimt įvairių krypčių kūrybinių veiklų visai šeimai, kurias veda kompetetingi menininkai

Šeimos šventę galite švęsti mūsų jaukioje studijoje, ArtotekojeŠeimyniškių g. 23, Vilnius (kaip atrodo Artoteka, galite pažiūrėti čia). Arba galime atvykti į jūsų pasirinktą vietą - dirbame visoje Lietuvoje.

ŠIANDIEN užsakant veiklas šeimos šventei Artotekoje - visi kūrybiniai užsiėmimai tik po 30€/dalyviui. Į kainą įskaičiuotos priemonės, vadovo atlyginimas, patalpų nuoma (1.5 val. t.y. kol vyksta užsiėmimas) ir mokesčiai.

Rezervacija įmanoma sumokėjus už 10 dalyvių, nesvarbu, kad užsiemime dalyvaus mažiau. 

Šeimos šventėms siūlome šiuos kūrybinius užsiėmimus: artoteka.lt/veikla/kurybiniai-uzsiemimai

Kai baigsis užsiėmimas, tuomet skaičiuosime tik kambario nuomą - 1 val. 30 Eur, pusvalandis 15Eur, jeigu mergvakaris vyktų jūsų pasirinktoje vietoje - tuomet taikysime atvykimo mokestį Vilniaus mieste 30 Eur (kitur apskaičiuojama priklausomai nuo renginio vietos)

Artotekoje visus savo lankytojus vaišiname arbata/kava/saldainiais - visas kitas vaišes galite atsinešti patys. 

Norint užsakyti veiklą šeimos šventei, reikia užpildyti užklausą.

Mes taip pat organizuojame renginius įmonėms, kūrybinius vaikų gimtadienius ir teminius mergvakarius.

Susisiekite su mumis el.paštu info@artoteka.lt arba tel. 868303609