Laikrodis - mandala (pynimo technika)

Trumpa informacija:

 • Artimiausios datos:
 • 2021-12-07; 18:00 - 20:00 30€ / žm. S, V (1 užsiėmimas)
 • 2021-12-18; 12:00 - 14:00 30€ / žm. S, V (1 užsiėmimas)
 • 2021-12-30; 18:00 - 20:00 30€ / žm. S, V (1 užsiėmimas)
 • Užsiėmimo kaina 30€/žm.
 • Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės.
 • Būtina išankstinė registracija internetu, sumokant 30€ registracijos mokestį.
 • Užsakykite Artotekos dovanų kuponą pasirinktiems kūrybiniems užsiėmimams!
 • Detalus užsiėmimų kainoraštis įmonėms ar organizacijoms, užsakant užsiėmimą renginiui.
 • Detalus užsiėmimų kainoraštis, užsakant užsiėmimą vaikų gimtadieniams, mergvakariams, vestuvėms ar kitoms šventėms.
 • Užpildykite užklausą renginiui ir mes su Jumis susisieksime.

Užsiėmimą veda:

Mandalos – tai savotiški pasaulio paveikslai, išreiškiantys vidines žmogaus būsenas. Visose kultūrose ir tradicijose mandalos atspindėdavo tam tikrus giluminius pozytivius procesus, vykstančius žmogaus viduje ir aplinkiniame pasaulyje, pasakodavo apie žemiškus ir kosminius reiškinius, o taip pat talpindavo savyje vaizdinius, galinčius saugotis ir įkvėpti savo šeimininką. Daugumoje pasaulio tradicijų yra vienaip ar kitaip naudojami tokie simetriniai apskriti vaizdavimai: tūriniai ar plokšti, skirti ritualiniams ar dekoratyviems tikslams. Tibeto vienuoliai mandalas barsto iš spalvotų smėlio dulkelių, kiti mandalas piešia arba dėlioja iš įvairiausių daiktų: gėlių žiedlapių, maisto produktų ir pan. Harmoningai sudarytos Mandalos dažnai naudojamos ne tik erdvių puošimui, bet ir meditacijai bei gydymui. Indėniškos mandalos, pinamos iš siūlų ant lazdelių, turi specialų pavadinimą „Ojos de Dios“ – Dievo akys. Manoma, kad indėniškų mandalų pynimas kilęs iš Centrinės ir Pietų Amerikos, genties Uičiol. Yra žinoma, kad mandalas iš siūlų pynė Uičiolių genčių indėnai, gyvenę šiandieninės Meksikos teritorijoje. Tokių mandalų pynimas pradedamas nuo centro – kvadratinės „akies“. Uičioliai ypač gerbia gamtą, todėl keturi akies kampai simbolizuoja 4 gamtos stichijas: žemę, ugnį, orą ir vandenį. Meksikoje „Dievo akys“ būdavo lyg apsauginis amuletas, įteikiamas tik gimusiam vaikui. Taigi indėnų mandala simbolizuoja ne tik vienybę ir dieviškumą, bet ir gyvenimą, gamtą. Mandalų pyninimas - savotiška meditacija. Tai ne tik puikus poilsis protui, kūnui, bet ir procesas, reikalaujantis kantrybės bei susikaupimo.

Tad siūlome jums savo rankomis iš siūlų nusipinti laikrodį - mandalą su veikiančiu mechanizmu, kuris taps originalia interjero detale. Prasmingai praleisite laiką, sukursite puikią dovaną savo artimui ar apsauginį talismaną namams. Jeigu užsiėmime nori sudalyvauti vaikas, jaunesnis nei 10 metų, rekomenduojame užsiėmime dalyvauti kartu su vienu iš tėvelių. 

Užsiėmimo kaina 30€/žm. Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės. Būtina išankstinė registracija internetu, sumokant 30€ registracijos mokestį. Neatvykus į užsiėmimą, registracijos mokestis nėra grąžinamas. Jeigu negalite sudalyvauti užsiėmime, savo vietą galima perleisti kitam asmeniui, apie tai informavus el.p. info@artoteka.lt.