Mozaikos žibintų dirbtuvės

Trumpa informacija:

  • Artimiausios datos:
  • 2022-06-01; 18:00 - 20:00 20€ / žm. S, V (1 užsiėmimas)
  • Užsiėmimo kaina 20€/žm.
  • Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės.
  • Būtina išankstinė registracija internetu,, sumokant 20€ registracijos mokestį.
  • Užsakykite Artotekos dovanų kuponą pasirinktiems kūrybiniems užsiėmimams!
  • Užsakykite šį užsiėmimą renginiui ir mes su Jumis susisieksime.

Užsiėmimą veda:

Mozaikos menas – viena seniausių dailės formų bei interjero ir eksterjero dekoravimo technikų. Europoje ir pasaulyje. Mozaika gali būti kuriama iš keramikos duženų: skaldytų plytelių, indų šukių, akmenukų ar net sagų. Šiuolaikinė mozaika nevaržoma apribojimais - galima naudoti viską, kas atrodo tinkama ir reikalinga minčiai ar vaizdui perteikti. Todėl mozaika, kaip meno forma ir kaip atlikimo technika labai palanki kūrybiniams ieškojimams įgyvendinti – čia nereikia turėti specialių įgūdžių ar pasiruošimo. Tai labai patrauklus būdas kurti, eksperimentuoti. 

Užsiėmimo metu iš pradžių mozaikos principu dekoruojame stiklinį indą. Tuomet užpildome savo indelį natūraliu bičių ar sojų vašku ir įmaišome į jį pasirinktą natūralų eterinį ar kvapnųjį aliejų. Naudojame lininį knatą. Palaukiame kol sustings. Nešamės namo:) Žibintas namuose primins apie drauge smagiai praleistą laiką. O įgytas žinias galėsite savarankiškai taikyti dekoruodami mozaikos technika pasirinktus daiktus namuose..

Užsiėmimo kaina 20€/žm. Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės. Būtina išankstinė registracija internetu, sumokant 20€ registracijos mokestį. Neatvykus į užsiėmimą, registracijos mokestis nėra grąžinamas. Jeigu negalite sudalyvauti užsiėmime, savo vietą galima perleisti kitam asmeniui, apie tai informavus el.p. info@artoteka.lt.