Mozaikos žibintų dirbtuvės

Trumpa informacija:

Užsiėmimą veda:

Mozaikos menas – viena seniausių dailės formų bei interjero ir eksterjero dekoravimo technikų. Europoje ir pasaulyje. Mozaika gali būti kuriama iš keramikos duženų: skaldytų plytelių, indų šukių, akmenukų ar net sagų. Šiuolaikinė mozaika nevaržoma apribojimais - galima naudoti viską, kas atrodo tinkama ir reikalinga minčiai ar vaizdui perteikti. Todėl mozaika, kaip meno forma ir kaip atlikimo technika labai palanki kūrybiniams ieškojimams įgyvendinti – čia nereikia turėti specialių įgūdžių ar pasiruošimo. Tai labai patrauklus būdas kurti, eksperimentuoti. 

Užsiėmimo metu iš pradžių mozaikos principu dekoruojame stiklinį indą. Tuomet įdedame žvakutę ir nešamės namo. Žibintas namuose primins apie drauge smagiai praleistą laiką. O įgytas žinias galėsite savarankiškai taikyti dekoruodami mozaikos technika pasirinktus daiktus namuose..

Užsiėmimo trukmė 2 val. Kaina 30€/žm. Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės. Būtina išankstinė registracija internetu, sumokant registracijos mokestį. Neatvykus į užsiėmimą, registracijos mokestis nėra grąžinamas. Jeigu negalite sudalyvauti užsiėmime, savo vietą galima perleisti kitam asmeniui, apie tai informavus el.p. info@artoteka.lt.

Kurkite mozaikos žibintus sau patogiu metu namuose: užsakykite mozaikos žibintų gamybos video pamoką ir pilnai sukomplektuotą priemonių rinkinį mozaikos žibintų gamybai.