Paslaugos

Leiskite sau atsikvėpti ir brangų laiką skirkite sau ir savo artimiems žmonėms, įprasmindami jį kūrybine veikla. Mes daug metų dirbome, kad šiandien galėtumėme jums pasiūlyti meninių veiklų įvairovę: daugiau kaip trisdešimt kūrybinių - edukacinių užsiėmimų, profesionalius animatorius bei kitas pramogas.

Kūryba - stiprioji mūsų pusė, tad taupykite savo LAIKĄ ir įdomios pramogos ar prasmingos kūrybinės veiklos organizavimo rūpesčius patikėkite mums. Bet kuriame mieste, bet kurioje vietoje, bet kuriuo laiku atvyksime į jūsų renginį, o jūsų svečiai galės realizuoti savyje susikaupusį kūrybiškumą, išmonę bei vaizduotę ir parsineš namo neišdildomus įspūdžius bei stiprų pozityvios energijos užtaisą. Atsižvelgdami į renginio tematiką, mes siūlome kūrybinių veiklų programas įmonėms ir organizacijoms, vaikų gimtadieniams, mergvakariams, vestuvėms, vaikų stovykloms bei šeimos šventėms. Renginio metu Jūs galėsite ne tik pasisemti žinių, atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos bet ir nevaržomai kurti saugiose bendraminčių grupėse. 

Jūsų renginiui siūlome išsinuomoti jaukias, puikiai įrengtas 160 kv.m. patalpas Vilniaus centre. Jūsų patogumui mes galime atvykti į jūsų pasirinktą vietą visoje Lietuvoje. 

Turite klausimų? Norite užsakyti paslaugas? Susisiekite su mumis el.paštu info@artoteka.lt arba tel. 868303609

Jeigu neradote ieškomos paslaugos, prašome skambinti tel. 8 683 03609

Atsiliepimai: