Vaikų gimtadieniai

Kodėl mes?

Mes jums siūlome:

Artėja jūsų vaiko gimtadienis, vardadienis, ar kita svarbi šventė? Norite, kad ši diena būtų ypatinga? Kreipkitės į mus ir jūsų svečiai tikrai nenuobodžiaus, o jūs įsitikinsite, kad kūryba neturi ribų. Iš mūsų siūlomos kūrybinių veiklų puokštės tikrai išsirinksite jūsų vaikui patinkančias veiklas ypatingai progai. Mūsų siūlomi kūrybiniai užsiėmimai, kuriuos veda savo srities profesionalai, praskaidrins jūsų organizuojamą šventę ar renginį, ir ilgai įstrigs atmintyje. Vaikai ir renginio svečiai neliks abejingi, nes drauge praleistas laikas, įprasmintas kūrybine veikla bei gera nuotaika, paliks ne tik neišdildomų įspūdžių, bet ir savo rankomis susikurtą meno kūrinį, kuris sukels gerus prisiminimus apie įvykusią šventę ir dar ilgai džiugins jūsų širdis.

Gimtadienį galite švęsti mūsų jaukioje studijoje, ArtotekojeŠeimyniškių g. 23, Vilnius (kaip atrodo Artoteka, galite pažiūrėti čia)

Arba galime atvykti į jūsų pasirinktą vietą - dirbame visoje Lietuvoje.

ŠIANDIEN užsakant gimtadienį Artotekoje - visi kūrybiniai užsiėmimai tik po 30€/vaikui. Į kainą įskaičiuotos priemonės, vadovo atlyginimas, patalpų nuoma (1.5 val. t.y. kol vyksta užsiėmimas) ir mokesčiai.

Rezervacija įmanoma sumokėjus už 10 vaikų, nesvarbu, kad užsiemime dalyvaus mažiau. 

Vaikų gimtadieniams siūlome šiuos kūrybinius užsiėmimus: artoteka.lt/veikla/vienkartiniai-uzsiemimai

Kai baigsis užsiėmimas, tuomet skaičiuosime tik kambario nuomą - 1 val. 30 Eur, pusvalandis 15Eur, jeigu gimtadienis vyktų jūsų pasirinktoje vietoje - tuomet taikysime atvykimo mokestį Vilniaus mieste 30 Eur (kitur apskaičiuojama priklausomai nuo renginio vietos)

Artotekoje visus savo lankytojus vaišiname arbata/kava/saldainiais - visas kitas vaišes galite atsinešti patys. 

Kai pasirinksite veiklą, galėsime atsiųsti jums kvietimą į gimtadienį, kurį galėsite išsiųsti draugams:)

Norint užsakyti gimtadienį, reikia užpildyti užklausą.

Jeigu turite klausimų, susisiekite su mumis el.paštu info@artoteka.lt arba tel. 868303609

Mes taip pat organizuojame renginius įmonėms, teminius mergvakarius ir linksmas šventes visai šeimai.

Siūlomos veiklos:

Papildomos paslaugos:

Atsiliepimai: