Įmonių renginiai

Kodėl mes?

Mes jums siūlome:

Artoteka jau 14 metų organizuoja virš keturiasdešimt įvairių kūrybinių dirbtuvių įmonių renginiuose. Tad jeigu ieškote ar ieškosite turiningų ir įdomių veiklų savo organizuojamam renginiui, kreipkitės į mus. Visos veiklos orientuotos į greitą, nesudėtingą procesą ir apčiuopiamą rezultatą - savo rankomis sukurtą meno kūrinį, kurį užsiėmimų dalyviai parsineša namo.

Ir būtent dabar visoms mūsų veikloms taikoma nuolaidos

KAINĄ sudaro: užsiėmimo vadovo atlyginimas (60 €/val) + mokestis už vieną dalyvį (30€)+ atvykimo mokestis (priklauso nuo renginio vietos. Dirbame visoje Lietuvoje). 

Jeigu užsiėmimą veda vienas vadovas, tuomet per 1 val. praeinamumas apie 20 žmonių, jeigu norite, kad per valandą praeitų daugiau žmonių, tuomet reiktų statyti du ar daugiau užsiėmimų vadovų. 

Turime visus žmogiškuosius resursus, t.y. apmokytą personalą, turintį daugiametę darbo panašaus pobūdžio renginiuose patirtį. Tai leidžia mums aptarnauti net didžiausius masinius renginius, kuriuose dalyvauja šimtai žmonių.

Jeigu renginys vyksta Artotekoje, rezervacija įmanoma sumokėjus ne mažiau, kaip už 10 dalyvių, nesvarbu, kad dalyvauja mažiau (tuomet prie bendros sumos pridėsime patalpų nuomos mokestį - žr. patalpų nuomos kainoraštis.

Jeigu renginys vyksta ne Artotekoje, tuomet rezervacija įmanoma sumokėjus ne mažiau kaip už 20 dalyvių, nesvarbu, kad užsiėmime dalyvauja mažiau.

Įranga: stalais ir kėdėmis (ir pavėsine - jeigu renginys lauke) rūpinatės Jūs, visas kūrybai reikalingas priemones atvežame mes. 

Įmonių renginiams siūlome šiuos kūrybinius užsiėmimus: artoteka.lt/veikla/vienkartiniai-uzsiemimai, aprašymus, nuotraukas ir video rasite, paspaudę ant užsiėmimo pavadinimo.

Mūsų siūlomi kūrybiniai užsiėmimai praskaidrins jūsų organizuojamą šventę ar renginį, ir ilgai išliks atmintyje. Renginio dalyviai ir svečiai neliks abejingi, nes drauge praleistas laikas, įprasmintas kūrybine veikla bei gera nuotaika, dar ilgai išliks atmintyje, o renginio metu savo rankomis sukurtas meno kūrinys dar ilgai džiugins jūsų širdis. 

Norėdami užsakyti renginiui kūrybines veiklas, užpildykite užklausą renginiui.

Mes ne PVM mokėtojai. Sąskaitas faktūras išrašome.  

Norite būti socialiai atsakinga įmone? Jūsų renginys gali įgauti dar didesnę prasmę, o išliekamoji vertė gali atnešti džiaugsmo ne tik jums, bet ir tiems, kam jo labai trūksta - vienišiems ir pamirštiems žmonėms (vaikų namų globotiniams, apleistiems senjorams ar žmonėms su negalia), kurių Lietuvoje yra labai labai daug, galime pasiūlyti jums tapti konkrečios iniciatyvos partneriais. Už jūsų skirtas papildomas lėšas galime surengti tą patį ar kitą kūrybinį užsiėmimą jums patogiu metu jūsų pasirinktoje vietoje: vaikų, senelių namuose, ligoninėje ar neįgaliųjų centre.  Turime partnerystės sutartis ir užmegstus ilgalaikius draugiškus santykius su daugiau kaip 80 Lietuvoje esančių socialinių įstaigų, tad neabejojame, kad galėsite išsirinkti sau patrauklią vietą. Padėti pravesti jūsų pasirinktą kūrybinį užsiėmimą mūsų kūrybininkams galės jūsų darbuotojai, jeigu prireiktų, prieš tai galėtumėme surengti atskirą susitikimą, kurio metu galėtumėme apmokyti jūsų darbuotojus pasirinkto užsiėmimo subtilybių. Jums pageidaujant, įamžintas nuotraukas ar kitą vaizdo medžiagą galėsime paskelbti savo puslapyje ir kt. socialiniuose tinkluose, kur jūsų įmonė būtų minima kaip pagrindinis šio renginio iniciatorius ir rėmėjas. Žinoma, jeigu norite, galite tapti tokios iniciatyvos donoru visiškai anonimiškai.

Norite tai aptarti? - Susisiekite su mumis el.paštu info@artoteka.lt arba tel. 868303609

Susipažinti jau įgyvendintais socialiniais projektais ir iniciatyvom galite čia: artoteka.lt/projektai

Mes taip pat organizuojame kūrybinius gimtadienius vaikams, teminius mergvakarius ir linksmas šventes visai šeimai. 

 

Siūlomos veiklos:

Papildomos paslaugos:

Atsiliepimai: