Vestuvės

Kodėl mes?

Mes jums siūlome:

Vestuvės – tai vienas svarbiausių įvykių kiekvieno žmogaus gyvenime, simbolizuojantis įsipareigojimą vienas kitam ir apsisprendimą būti kartu visą gyvenimą bei patvirtinantis jūsų meilę partneriui. Vestuvių dieną norisi, kad viskas būtų tobula, norisi patirti kuo daugiau pozityvių emocijų, pasimėgauti ta diena be jokio skubėjimo ir įtampos. Kad taip būtų, reikia gerai tam pasiruošti iš anksto. Dažnai jaunieji perleidžia didesnę dalį vestuvių organizavimo rūpesčių profesionalams, kas stipriai sumažina riziką pervargti. Tačiau net ir tada jauniesiems dar lieka užtektinai užduočių, kuriomis reikia pasirūpinti patiems. Viena iš tokių užduočių - pramogos svečiams. Iš mūsų siūlomų pramogų įvairovės tikrai išsirinksite patinkančias veiklas šiai ypatingai progai. Mūsų siūlomi kūrybiniai užsiėmimai, kuriuos veda kompetetingi menininkai, praskaidrins jūsų šventę, ir ilgai įstrigs atmintyje. Renginio svečiai neliks abejingi, nes drauge praleistas laikas, įprasmintas kūrybine veikla bei gera nuotaika, paliks gausybę neišdildomų įspūdžių jūsų širdyse.

ŠIANDIEN užsakant Artotekos veiklas vestuvėms - visi kūrybiniai užsiėmimai tik po 20€/dalyviui. Į kainą įskaičiuotos priemonės, vadovo atlyginimas ir mokesčiai.

Rezervacija įmanoma sumokėjus už 20 dalyvių, nesvarbu, kad užsiemime dalyvaus mažiau. 

Vestuvėms siūlome šiuos kūrybinius užsiėmimus: artoteka.lt/veikla/vienkartiniai-uzsiemimai

Prie bendros sumos pridėsime atvykimo mokestį Vilniaus mieste 30 Eur (kitur apskaičiuojama priklausomai nuo renginio vietos)

Norint užsakyti veiklą vestuvėms, reikia užpildyti užklausą.

Susisiekite su mumis el.paštu info@artoteka.lt arba tel. 868303609

Mes taip pat organizuojame teminius mergvakarius, renginius įmonėms, kūrybinius vaikų gimtadienius ir linksmas šventes visai šeimai.

 

Siūlomos veiklos:

Papildomos paslaugos: