Kultūros pasas

Artoteka jau 12 m. sėkmingai organizuoja kūrybinius − edukacinius užsiėmimus pradinių ir vyresnių klasių moksleiviams NEMOKAMAI

Mokytojai kultūros paso sistemoje gali užsisakyti nemokamus kūrybinius užsiėmimus įvairių klasių vaikams:

Pradinių klasių moksleiviams siūlome šiuos užsiėmimus: inkilų dirbtuvėsAitvarų gamybaBatika: medvilninio pirkinių krepšelio dekoravimasDraugystės apyrankių dirbtuvėsEbru (tapyba ant vandens)Kaleidoskopų dirbtuvėsMokslo laboratorija (įvairūs cheminiai eksperimentai vaikams), Mozaikos žibintų dirbtuvėsSojų vaško žvakės moliniame indelyjeSpalvoto smėlio mandalaViršglazūrinis piešimas ant arbatos puodeliųKeramika (lipdymas ir glazūravimas).

Vyresnių klasių mokiniams siūlome šias veiklas: Natūralių kvepalų gamyba: ekokeramika iš kavos tirščių ir bičių vaškoaliejiniųpurškiamų ar kietų (vaškinių)Kieto šampūno dirbtuvėsKvepiančių vonios burbulų dirbtuvėsLūpų balzamų dirbtuvėsNatūralaus muilo dirbtuvėsSapnų gaudyklių dirbtuvėsSieninių laikrodžių dirbtuvėsNatūralių smilkalų dirbtuvės iš vaistažolių ir prieskoniųStiklo papuošalų dirbtuvėsŠlko tapybaBičių vaško žvakių liejimas, velykinių vainikų dirbtuvės.

Šiuos užsiėmimus galite užsakyti prisijungę prie kultūros paso sistemos čia: kulturospasas.lt bet prieš tai prašome paskambinti tel. 868303609 ir suderinti užsiėmimo datą ir laiką.

Visi mūsų užsiėmimai orientuoti į nesudėtingą ir greitą procesą bei apčiuopiamą rezultatą - savo rankomis sukurtą meno kūrinį, kurį vaikai parsineša namo. Kūrybiniai užsiėmimai padeda išreikšti mintis, moko valdyti emocijas, padeda bendrauti ir bendradarbiauti, praplėčia akiratį, padeda atsipalaiduoti, atrasti kitus, alternatyvius bendravimo ar laisvalaikio praleidimo būdus. Tikimės, kad vaikai užsiėmimų metu įgytas žinias ir gebėjimus taikys ne tik savo dabartinėje kasdienybėje, bet ir ateityje, kuomet patys taps tėvais. 

Užsiėmimus rengiame savo jaukioje studijoje Artotekoje: Šeimyniškių g. 23, Vilnius

Kaip atrodo mūsų studija, galite pažiūrėti čia.  Esant poreikiui, galime atvykti į jūsų miestą visoje Lietuvoje.

Siūlomos veiklos: